Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky. Pomocí jemného ultrazvukového peelingu, pomáhá čistit pleť včetně komedonů bez podráždění. Další důležitou funkcí je sonoforéza, tj. zapracování sér, ampulí, kolagenu a gelových masek do hloubky pleti. Pomocí ultrazvuku se zmnohonásobí účinnost látek, které jsou v těchto přípravcích obsažené. Ultrazvuková špachtle zanechává pleť osvěženou, omlazenou a jemnou.

Face Lift

Vyhlaďte vrásky a vypněte obličej pomocí Face Lift – specialisty na krásu. Face Lift nabízí 2 způsoby ošetření k tonizaci, liftingu a omlazení. Přístroj používá pokročilou EMS technologii (elektro svalovou stimulaci). Impulsy jemně vypínají a zpevňují obličejové svaly, osvěžují pokožku. Zvyšují místní prokrvení, čímž dochází k lepšímu okysličení kožních buněk a dochází k rychlejšímu odvádění toxinů. Navíc urychlují lymfatické odvodnění.

1. Kúra tonizující – používá pokročilou EMS technologii (Elektro-svalovou stimulaci). Zpevňuje pokleslé rysy a celkově omlazuje pokožku.

2. Kúra infuzní -  aktivní složky jsou vpravovány hluboko do kůže a účinně snižují výskyt jemných linek a vrásek a zvyšují pružnost pokožky.

Výsledky jsou viditelné hned po prvním použití, výrazné změny jsou viditelné během několika dní užívání. Doporučujeme užívat jako ucelené kůry 2x týdně po dobu 5 týdnů

Obrovskou výhodou přístrojů pro facelift, jsou rychle dosahované výsledky omlazení pleti obličeje bez nutnosti  chirurgického zásahu.

Diamantová mikrodermabraze

Je určena pro lidi, kteří chtějí dosáhnout co nejlepších výsledků v krátkém čase. Populární, "nekrvavý" způsob ošetření několika vrstev pokožky, aby se dosáhlo požadovaného výsledku. Výsledkem je čistá, hladká a obnovená pleť a zlepšení jejího barevného tónu a pružnosti. Mikrodermabraze účinně odstraňuje skvrny, zjemňuje vrásky, stahuje póry, redukuje strie, jizvy. Odstranění povrchových vrstev pokožky stimuluje produkci kolagenu a elastinu, urychluje přirozené procesy formování nové tkáně. Po ošetření je pokožka hladší, jasnější a pružnější. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Kromě toho, mikrodermabraze redukuje i hluboké vrásky, redukuje jizvy a minimalizuje póry a snižuje jakékoli zabarvení.

Ultrazvuk (ultrasonoforeza)

Je mezoterapie prváděna jedním z nejlepších zařízení na trhu. Ultrazvuk zabezpečuje regeneraci pokožky, odstraňuje vrásky a aktivně stimuluje tvorbu kolagenu a zvyšuje účinnost při zapracování koncentrátu s účinnými látkami. Ultrasonoforeza účinně stimuluje přirozený proces regenerace pokožky. Zlepšuje vyživení hlubších vrstev kůže, hydrataci, regeneraci a okysličování.

Parafínová lázeň

Parafínové lázně pomocí parafínové vany, mají uklidňující účinky na kůži. Pokud trpíte v zimě suchýma rukama, které mají tendenci praskat, nebo cítíte podráždění ze suchého počasí, nebo častého mytí rukou tak právě pro Vás jsou parafínové lázně to pravé, co potřebujete. Teplo z parafínu může být také použito ke zmírnění bolesti artritidy. Parafínový vosk pak pomáhá proniknout oleji do pokožky pro její zjemnění.

Dárkový poukaz

Samozřejmostí je i dárkový poukaz. Můžete ho uplatnit na kosmetické služby, nebo na nákup pěstící nebo dekorativní kosmetiky MALU WILZ v libovolné výši. Dárkový poukaz můžete zakoupit v salonu po předchozí telefonické domluvě