Kosmetika

MALU WILZ Beaut malu_wilz je součástí společnosti ARTDECO Cosmetic Group. Společnost se sídlem na předměstí Mnichova v Karlsfeldu byla založena v roce 1985 Helmutem Baurechtem, zkušeným marketingovým manažerem v kosmetickém odvětví. Helmut Baurecht byl vždy fascinován barevností a krásou kosmetiky a měl svou vizi o ideální kosmetice – exklusivní, trendové, sofistikované a také profesionální. Tento svůj sen realizoval ve spolupráci s proslulou vizážistkou Malu Wilz, která dala kosmetice své jméno. Spoluprací těchto dvou zkušených odborníků vznikl fantastický koncept – kosmetika splňující všechny požadavky.

MALU WILZ Beauté neprovádí žádné testování na zvířatech a ani si testy na zvířatech nenechává pro vývoj své kosmetiky provádět.

Dnešní doba, je plná spěchu a stresu, a tak všichni hledáme svou „oázu klidu a relaxace“. Touto oázou se může stát kosmetický salon, kde se skloubí krásné prostředí, plné klidu a jemných vůní s profesionálními produkty kvalitní kosmetiky, které pomohou řešit jakýkoli problém s pletí. MALU WILZ profesionální pěstící kosmetika, Vám nabídne opravdu řešení pro každou pleť.